Samsung SC-HMX20C

Kamera ve Full HD s dokonalým smyslem pro detail

Samsung uvádí na český trh videokameru SC-HMX20C v plném HD režimu 1080p s 6.4 Mpix snímačem.

Komplexnost nabídky doplňují kompaktní flash videokamera VP-MX10A a flash/DVD kamera VP-DX10, které si již na českém trhu získaly řadu nadšených „filmařů“.SC-HMX20C nabízí spotřebitelům schopnost záznamu v plné HD kvalitě 1920x1080p. Protože tato videokamera zaznamenává do paměti typu flash, nabízí rychlý start a velkou životnost baterie. SC-HMX20C je extrémně všestranná kamera a lze ji použít pro natáčení HD video stopáže prakticky v jakékoli situaci. Každý, od ctižádostivých filmařů, až po rodiče natáčející první narozeniny svých dětí, může velmi snadno zachytit neopakovatelné okamžiky v překrásné Full HD kvalitě.Vynikající výkon SC-HMX20C je výsledkem špičkového designu spojeného s inovačními technologiemi v HD záznamu. SC-HMX20C obsahuje 6.4-megapixelový snímací prvek CMOS s elektronickou obrazovou stabilizací, takže dokonce i akční scény vycházejí s velkým jasem. S vysoce kvalitním připojením HDMI-CEC (Anynet+) s HDTV a jiným zařízením mohou spotřebitelé při prohlížení filmů snadno dálkově ovládat videokameru prostřednictvím ovladače jejich televizoru Samsung HDTV.

S jedinečným prvkem vysokorychlostního snímání a velmi pomalého přehrávání umožňuje SC-­HMX20C spotřebitelům zaznamenat rychlý pohyb při 300 rámečcích za sekundu po dobu až 10 sekund, a pak drasticky zpomalit přehrávání záznamu. Ideální pro sportovní fanatiky, snažící se nahrávat a analyzovat své golfové údery zpomaleně, nebo pro kohokoli, kdo se zajímá o získání detailu rychlých akcí, které by jinak byly pro lidskému oko nerozeznatelné, tato zvláštní funkce otevírá uživatelům nový svět.

8GB vestavěné flash paměti pomůže zajistit, že nic není ztraceno pro nedostatek prostoru a uživatelé také mají možnost nahrávání na vysoce kapacitní SDHC/MMC+ karty přes další kartový slot.

Vedle postačující paměti a vynikajících schopností záznamu, SC-HMX20C nabízí jedny z nejlepších statických záběrů mezi videokamerami na trhu. Obrazový čip s rozlišením 6,4 megapixelu v kombinaci s vysoce světelným objektivem F1,8 – 2,5 zajistí dokonale vykreslené statické snímky i při snížených světelných podmínkách. SC-HMX20C má několik jedinečných prvků tradičně se nacházejících na digitálních fotoaparátech, jako je automatický stroboskopický blesk, automatické vestavěné víčko objektivu a pokročilá detekce tváře pro automatické zaostření rysů obličeje, s výsledkem vysoce kvalitních obrazů.

SC-HMX20C má i tu výhodu, že se jednoduše vejde do dlaně. Pro další pohodlí je SC-HMX20C vybavena prvky, které ji činí snadno použitelnou. Otočná rukojeť umožňuje záznam z rozmanitých úhlů, včetně záběrů pravidelných a z malého úhlu, zatímco 2.7-palcová LCD dotyková obrazovka činí editaci bezmyšlenkovitě snadnou. Dále, funkce iCheck informuje uživatele o stavu paměti a životnosti baterie, aby bylo zajištěno, že ani vteřina se neztratí.

SC-HMX20C je navržena jak stylově, tak ergonomicky správně. Její elegantní a praktický design sleduje trendy z módního a automobilového průmyslu.

Kompaktní flash videokamera VP-MX10A

Samsung VP-MX10A záznam ukládá buď na interní flash paměť s kapacitou 4 GB nebo na SD/SDHC/MMC+ paměťovou kartu. Kamera je vybavena technologií 3D Noise Reduction, která umožňuje zaznamenávat realistický obraz v živých barvách. Výkonný stabilizátor (Hyper Image Stabilizer) ve spojení s kompaktními rozměry přístroje pomáhá vyhnout se roztřesení záznamu. Optický zoom umožňuje až extrémní 34násobné zvětšení a baterie poskytuje až 2 hodiny záznamu na jedno nabití.

Kompaktní flash/DVD videokamera VP-DX10

Samsung VP-DX10 je hybridní flash/DVD videokamera, která kombinuje 4 GB interní flash paměti (1 hodina záznamu), funkci Quick Start a možnost vypalování přímo na DVD médium stisknutím jediného tlačítka. Optický zoom dosahuje až 26násobného zvětšení a kamera je vybavena stejným dotykovým displejem jako model VP-HMX10C. Použitím technologie pro redukci šumu (3D Noise Reduction Filter) a stabilizátoru obrazu (Hyper Image Stabilizer), přináší VP-DX10 realistický, vysoce kvalitní obraz, který je díky kvalitní stabilizaci imunní vůči nechtěným pohybům ruky při záznamu.

Vypálení obsahu vnitřní paměti na DVD je možné pouze s využitím baterie kamery – není tedy nutné připojení k externímu zdroji energie, což jistě oceníte především na cestách. Přístroj je také kompatibilní s PC, což usnadní jeho majitelům vytváření a zpracovávání vlastních videí.