Ostatní

Programy, které využijete při práci s mobilními telefony a programy s mobily související

BTS Scan 2.01

Velice zajímavý program, který dokáže vyždímat maximum informací z vašeho telefonu. Kromě obvyklých informací o baterii a úrovni signálu dostanete podrobné informace o BTS - buňka, ke které se připojuje mobilní telefon. Dokáže o ní zobrazit veškeré informace a díky "sběračum" dat také informace o tom, kde buňka sídlí. Tedy město a ulice. Zvládne ještě mnoho dalších funkcí pro diagnostiku nejen operátorovy sítě.

anglicky 0,8 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Infodial 1.1

Užitečný prográmek, který neustále sleduje zatížení procesoru. Pokud zatížení po uričitou dobu klesne pod zadanou hodnotu, program zvedne modem a vytočí zadané telefonní číslo a zavěsí. Ptáte se k čemu je to dobré? Při všech aplikacích, které pracují dlouho, může to být zpracování videa, vypalování DVD, defragmentace disků, nebo jen antivirová kontrola. Nemusíte počítač chodit kontrolovat, jestli pracuje - až bude práce hotová, tak vás prozvoní. Program se neinstaluje, pouze se překopíruje.

anglicky 0,4 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

PC Control 4

S tímto programem lze ovládat Winamp, ale i další programy dálkově prostřednictvím mobilního telefonu. Dále můžete pomocí PC Control ovládat například také kurzor myši. Nejlépe lze tuto funkci využít na telefonech, které jsou vybaveny joystickem. Kromě toho jsou klávesám přiřazeny funkce, které ovládání pomocí telefonu usnadňují (aktivace nabídky Start, možnosti atd.). Dále pak můžete mít nadefinované aplikace, které můžete z menu telefonu spustit. Snadno tak lze nadefinovat například DVD přehrávač. Rozdíl mezi verzemi je v možnostech personalizace. Ve verzi PC Control 4 lze také provádět i úpravy ve vnitřku programu a definovat například nové funkce pro klávesy telefonu

anglicky 1,93 MB freeware W2000, NT, XP DOWNLOAD

Phonebackup

Aplikace PhoneBackup umožňuje zálohovat nastavení telefonu. Lze zálohovat WAP profily, datové účty, bookmarky (záložky), zkratky (My Shorcurts). Kromě kritických nastavení můžete zálohovat také kalendář, SMS a telefonní seznam. Program po připojení telefonu zobrazuje název připojeného telefonu, ID (EMEI), modelové označení a verzi firmwaru.

anglicky 1,4 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

PicForMob PicForMob 2.2

Nástroj pro tvorbu tapet pro mobilní telefony z oblíbenýchg obrázků a fotografií. Vlastnosti: - podporováné displeje: 101x80;128x128;128x160;132x176;176x208; 176x220;208x208;240x320 - malování a volitelný rozměr displeje - tekstové pole - tři stupně kvality uložení obrázku - rámečky a uložení posledních parametrů

anglicky, česky 0,6 MB freeware W9.., W2000, W2003, ME, XP, VISTA32 DOWNLOAD

Pocket DivX Player

Pocket DivX Player je multifunkcní video a audio přehrávač pro PocketPC a Symbian OS. Umožňuje přehrávat DivX, OpenDivX, Mpeg-4, Mpeg-1 videos a Mp3 audio

anglicky 0,27 MB freeware POCKET PC, Symbian OS DOWNLOAD

PsmPlayer 3.80

Tato aplikace umožňuje pracovat asi se všemi dostupnými formáty vyzváněcích melodií. Nejsou tak problémy s MMF, MIDI, IMY čí EMY. U polyfonních melodií můžete ubrat počet společně hrajících nástrojů (hlasů). To přijde vhod zejména tehdy, máte-li například telefon Nokia, který podporuje většinou jen 4 hlasou polyfonii, ale melodie je například 32 hlasá. Použití vícehlasé melodie by mělo za následek různé „lupance“ a jiné nepříjemné efekty. V programu toto velmi snadno ošetříte. Stejně tak můžete zkusit převod polyfonní melodie na běžný „pípavý“ formát. Velmi dobrou schopností programu je zvyšování hlasitosti, kterou ocení hlavně uživatelé polyfonie. Některé melodie „zvoní“ potichu a pomocí tohoto programu je lze zesílit.

anglicky 0,3 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Scorpions WinCheater Mobile Eggy 40

Velmi rozsáhlá databáze pomůcek pro počítačové hráče. Obsahuje tisíce cheatů, stovky návodů, kódy, hesla, tipů a triků pro většinu her na PC, dále minislovník pro začátečníky, odpovědi na často kladené otázky a mnoho dalšího. Možnost změny pozadí dle nálady, optimalizace stahování update a další. Samostatná knihovna eggů na vaše mobilní telefony.

česky 0,265 MB freeware W9.., W2000, XP DOWNLOAD

Scorpions WinCheater Mobile Melodies 19

Velmi rozsáhlá databáze pomůcek pro počítačové hráče. Obsahuje tisíce cheatů, stovky návodů, kódy, hesla, tipů a triků pro většinu her na PC, dále minislovník pro začátečníky, odpovědi na často kladené otázky a mnoho dalšího. Možnost změny pozadí dle nálady, optimalizace stahování update a další. Bonusová knihovna s melodiemi pro vaše mobilní miláčky.

česky 0,2 MB freeware datový soubor DOWNLOAD

Tarify 2000 6.60

Program slouží k porovnání výhodnosti všech nabízených tarifů (GSM i NMT) našich tří mobilních operátorů. Podle předpokládaných provolaných minut v daných časech do daných sítí a počtu odeslaných SMS vypočte, kolik byste zaplatili za jednotlivé tarify. Nejvýhodnější tarif je zvýrazněn. Výsledek je možné prohlédnout i ve formě přehledného grafu. Pokud se vám nechce vyplňovat počty provolaných minut, můžete využít tři předdefinované profily, které lze dále snadno upravit.

česky 0,421 MB freeware W98, W2000, W2003, NT, ME, XP DOWNLOAD

ToneThis

Nástroj pro snadnou tvorbu vyzváněcíxh melodií a tepet pro mobilní telefonu. Jako zdroje lze využít v podstatě jakýkoliv audio soubor a obrázek. Melodie případně tapeta se do mobilu přenáší pomocí SMS, není tedy nutné mobilní telefon připojovat k počítači.

anglicky 5,58 MB freeware W98, W2000, W2003, NT, ME, XP DOWNLOAD