Nero

Aplikace Nero je stále tím nejlepším, co v oblasti vypalování existuje

Nero 9.2.6.0

Nero 9 je nejnovější verze profesionální a velmi oblíbené aplikace pro vypalování CD/DVD nosičů a pro práci s videem. Aplikace obsahuje obsáhlou sadu nástrojů. Nero 9 umožňuje například vypalování Blu-ray a HD DVD disků, má zcala inovované uživatelské rozhraní, podporuje HD formáty, umožňuje automatické aktualizace a mnoho dalšího.

anglicky 382 MB freeware W2003, XP, VISTA32/64 DOWNLOAD

Nero CD-DVD Speed 4.7.7.16

Program testující kvalitu CD (DVD) a CD (DVD) mechanik. Rozpozná mnoho důležitých informací o médiu a mechanice, aktuální a průměrnou rychlost čtení CD, vytížení procesoru při různých rychlostech, přístupové časy, čas výsuvu a znovunačtení CD, overburn test, scandisk, test povrchu a další. Na prázdném CD (DVD) určí rychlost pro bezchybné vypálení

anglicky 0,749 MB freeware W9.., W2000, W2003, NT, ME, XP DOWNLOAD

Nero CDSpeed

Nero CDSpeed je testovací program pro zjištění možností a vlastností samotných médií vložených do mechaniky. Jejich obsluha je velmi snadná a utility samotné poskytují široké spektrum informací. Utilita je také součástí instalace vypalovacího programu Nero BurningROM.

anglicky 0,548 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Nero DriveSpeed

Nero DriveSpeed, slouží k získání základních informací o CD/DVD mechanikách v počítači a nabízí možnost manuální regulace otáček - tím lze dosáhnout lepší čitelnosti médií a tiššího provozu mechaniky samotné. Utilita je také součástí instalace vypalovacího programu Nero BurningROM

anglicky 0,264 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Nero DVDSpeed

Testovací program pro zjištění možností a vlastností samotných médií vložených do mechaniky. Jejich obsluha je velmi snadná a utility samotné poskytují široké spektrum informací.Utilita je také součástí instalace vypalovacího programu Nero BurningROM.

anglicky 0,12 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Nero Info Tool

Výrobce Nera, AHEAD, zlepšil identifikační utilitu, která byla v základním provedení dříve přímo v Neru. Info Tools obsahuje 6 karet na kterých je možné získat praktické informace o hardwaru (podporované formáty, vlastnosti mechanik) a nainstalované ovladače a vypalovací programy.

anglicky 0,352 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD