Programy k tvorbě slideshow z fotografií

Pomocí těchto programů si můžete vytvořit z vlastních digitálních fotografií prezentace a poté si je prohlížet třeba pomocí DVD přehrávače v TV

1-More MiniShow 1.10

Utilita pro vytváření nenáročných a jednoduchých slideshow prezentací z obrázků a fotografií. U všech použitých slideshow je velikost obrázků automaticky změněna na 320x240 pixelů. Hotové prezentce jsou díky malé velikosti vhodné i pro odeslání mailem. Možnost dávkového přejmenování obrázků.

anglicky 4,25 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

10. Slide Show 0.4b

10. Slide Show je nástroj pro vytváření jednoduchých slideshow z obrázků a fotografií ve formátech JPG, BMP nebo GIF. Vytvoření slideshow je velmi jednoduché a lze ji navíc doprovodit i hudbou nebo zvuky v audio souborech MP3 nebo WAV

anglicky 2,29 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

ANVSOFT Flash Slide Show Maker 2.50

Aplikace pro rychlou a snadnou tvorbu působivých slideshow z oblíbených obrázků a fotografií. Slideshow lze uložit ve flashovém formátu SWF a prezentovat ji například na webových stránkách apod. K dispozici jsou zajímavé prolínací efekty a slideshow lze doplnit i zvuky nebo hudbou.

anglicky 6,11 MB freeware W98, W2000, ME, W2003, XP, VISTA32 DOWNLOAD

Digital Clip Factory 1.3.0.0

Digital Clip Factory je aplikace pro snadnou tvorbu prezentací z digitálních fotografií. Prezentaci (slideshow) je možno doprovodit zvuky nebo hudbou v souborech WAV, WMA nebo WM3. Vytvořenou slideshow je pak možno uložit do video souboru WMV. Digital Clip Factory podporuje grafické formáty PNG, JPG, BMP a další.

anglicky 1,15 MB freeware W2000, W2003, XP, VISTA32, VISTA64 DOWNLOAD

DVD Album Creator 3.1

Umožní vytvořit profesionální prezentaci z digitálních fotografií a zároveň je vypálí (obsahuje vypalovací program). Kromě videa můžete použít i různé přechodové efekty a zvuky na pozadí. Fotografie v prezentaci lze řadit do kapitol, vytvoříte si vlastní menu pro přepínání mezi kapitolami. Navíc můžete k fotografiím připojit až 8 sad titulků, lze použít EXIF data získaná ze snímků.

anglicky 10,8 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

DVD Photo Slideshow Maker 2.0

Produkt, který pomáhá s archivací fotografií na DVD do MPEG videa. Obsahuje stovky přechodových efektů a přidávat lze i hudbu. Transformovat můžete fotografie na DVD, VCD a MPEG. Tvorbou vás provede průvodce a před samotným vypálením si lze výsledek ještě prohlédnout. Zkoušet tyto funkce můžete 15 dní

anglicky 7,6 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

DVD Photo Slideshow Professional 7.58

DVD Photo Slideshow umožňuje snadnou a efektivní tvorbu slideshow z fotografií. Vytvořené slideshow je možné sledovat nejen na PC, ale také v televizi a na mobilních zařízeních. Můžete vytvořit také slideshow ve formátu SWF pro prezentaci na webových stránkách. Výstupem může být VCD, SVCD a DVD. Umožňuje vkládat hlasové komentáře a titulky.

anglicky 25,7 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Flash Slideshow Maker 4.54

Flash Slideshow Maker je aplikace pro tvorbu zajímavých slideshow z oblíbených obrázků a fotografií. Vytvořená slideshow je ve flash formátu SWF. K dispozici jsou samozřejmě i různé prolínací efekty. Program má velmi jednoduché a přehledné ovládání.

anglicky 11,4 MB freeware W98, W2000, W2003, ME, XP, VISTA32 DOWNLOAD

Honestech Photo DVD 3.0

Program umožňující snadnou tvorbu zajímavých prezentací fotografií na CD, DVD disk, anebo uložit do souboru ve formátu MPEG-1, MPEG-2, AVI, DV-AVI nebo WMV a to s pozadím, přechodovými efekty, zvukem a texty.

anglicky 15 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

HP Memories Disc Creator CZ

Vytváření videofotoalb – videodisků s obsahem digitálních fotografií. Vyrobené CD, které je přehratelné na většině stolních DVD přehrávačů, obsahuje i dokonalý HTML katalog fotografií s náhledy, tiskové dokumenty pro tisk bookletu, potisk CD a archiv originálních souborů.

anglicky, česky 44,3 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Photo2DVD Studio 4.9

Photo2DVD Studio je mocný a přitom snadno ovladatelný nástroj pro vytváření DVD s přehlídkou fotografií, které lze spouštět i na domácím DVD přehrávači. Jste-li začátečník nebo pokročilý uživatel, snadno zvládnete vytvořit profesionální DVD kombinací fotek, hudby, textu a videoklipů. Program poskytuje 150 přechodových efektů mezi obrázky a videoklipy. Prezentaci fotek lze uložit jako VCD, SVCD a DVD.

anglicky 14 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Photo DVD Maker 7.58

Tento produkt slouží k tvorbě slideshow z fotografií pro DVD. Ty můžete doplnit o hudbu, která bude hrát v pozadí, navrhnout vlastní DVD menu a zařadit obrázky do více alb. Lze nastavit i různé přechody mezi jednotlivými obrázky, čas zobrazení jednotlivých snímků a přidávání textových popisků. Originální fota jsou přitom stále uložena na DVD a tudíž nedochází k jejich upravení.

anglicky 25,6 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Photo DVD Wizard 2.3

Silný nástroj pro tvorbu DVD disku s fotografiemi. Vytvořit můžete slideshow s animacemi, hudbou, nabídkami a přitom k tomu stačí jen několik kliků myši (jen dva). Výstupem mohou být fotografie ve třech různých kvalitách. Vytvořit lze i SO soubor, který později vypálíte ve vypalovacím programu.

anglicky 6,8 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

Photo SlideShow Maker 1.0

Photo SlideShow Maker je aplikace pro vytváření působivých slideshow z oblíbených obrázků a fotografií. Program spolupracuje s grafickými formáty JPG, BMP, TIFF, PNG,PCX, PSD,TGA a slideshow lze navíc doplnit hudbou nebo zvuky z hudebních souborů typu MP3, WMA, WAV, MIDI, SND a AU. K dispozici je několik zajímavých prolínacích efektů a vytvořenou slideshow je možno uložit do spustitelného EXE souboru.

anglicky 2,23 MB freeware W98, W2000, W2003, ME, XP DOWNLOAD

VSO PhotoDVD 2.3

VSO PhotoDVD je nástroj pro tvorbu animací a slideshow z digitálních fotografií, obrázků (JPG, GIF, BMP, ANI, PCX, EMF, WMF a další) a audio souborů (MP3, WMA, OGG, MPC, WAV a APE). K obrázkům lze přiřadit popisky (volitelně je lze zapnout, či vypnout) a tím tak zachycené scény okomentovat i bez vaší asistence. Přechody a animace mezi snímky jsou automatické a lze použít i fokus, díky kterému můžete upozornit na detaily. Produkt je možné provozovat v češtině.

anglicky, česky 9,1 MB trial W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD

WildBit Viewer 5.3

Kvalitní prohlížeč obrázků a fotografií s možností tvorby slideshow, ve kterém lze využít 150 různých prolínacích efektů. Při prohlížení lze zobrazit EXIF informace z digitálních fotografií. Spolupracuje s více než třiceti grafickými formáty včetně BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF atd.

anglicky 8,27 MB freeware W98, W2000, NT, ME, W2003, XP DOWNLOAD