Doporučujeme

Přidejte si sem Vaší stránku!

Amatérský film:

Amatfilm

Webové stránky, které jsou určeny všem těm, kteří se věnují natáčení a výrobě amatérských filmů, či jsou pořadatelé filmových akcí nebo jsou prostě jen příznivci neprofesionálního filmu.

AMATFILM

Impuls

Středisko amatérské kultury Impuls je specializované kulturně výchovné zařízení pro potřeby místní kultury v Královéhradeckém kraji a odboru kultury a památkové péče Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Jeho základním posláním je vytvářet podmínky pro rozvoj amatérské umělecké tvorby dětí, mládeže i dospělých a podílet se na zkvalitnění nabídky pro aktivní využívání volného času v oblasti kultury.

IMPULS

Školení a výuka:

WYSIWYG Web Builder

WYSIWYG Web Builder

D-2 After Effects tutorialy

Video tutorialy pro After Effects a další software v češtině. Rozsáhlé fórum ohledně After Effects a dalšího softwaru jako software pro střih, tvorbu hudby atd.

D-2 After Effects tutorialy

Institut výchovy a vzdělávání Jablonec nad Nisou

Široká nabídka školení a výukových kurzů práce na PC, jazykových kurzů a vybraných dělnických profesí

Kurzy a školení

IRIS

IRIS

E-shopy:

MegaComputer

Jeden z velmi dobrých on-line obchodů na počítačové komponenty, videokamery, technické vybavení a další příslušenství za velmi výhodné ceny. Pokud něco takového sháníte, určitě se nejdříve podívejte sem.MegaComputer.cz

Služby:

Zdravotné poistovne

Zdravotné poisťovne, vyberte si tu spravnu poisťovňu radi Vám pomožeme.

Zdravotné poistovne

Cyber studio

Ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, přehlídek, večírků, diskoték, plesů. Zpracování audia a videa. Servis PC.

Cyber studio

Cestování:

Jablonecko

Jablonecko

White Grant s.r.o.

Prodej a rezervace letenek, specialisté na individuální cestování, zastoupení německých cestovních kanceláří DERTOUR, MEIERS a ADAC, rezervace hotelů, zámořské plavby, nabídka zájezdů Last minute, vyřízení víz a cestovního pojištění, služební cesty. Vyzkoušejte německou kvalitu za srovnatelné ceny našich CK. S námi budete cestovat vždy ,, první třídou ,, ...

White Grant s.r.o.

Laciné letenky

Danube wings

Online letenky

Laciné letenky

Gastronomie:

Gastro průvodce

Gastro průvodce

Přidejte si sem Vaší stránku!

Provozujete stránky o amatérském filmování nebo s video/audio tématikou? Pokud na Vaše stránky umístíte náš odkaz, přidáme sem Vaší upoutávku.

Gastro průvodce je Váš český průvodce světem gastronomie. Na našich stránkách naleznete recenze a hodnocení velké řady restaurací, kaváren, barů a pizzerií v Čechách. Ke každé recenzi můžete připojit své názory a postřehy. Dále je pro Vás připravena celá řada zajímavých článků a několik speciálních receptů.

Sbalte videokameru a leťte na dovolenou. On-line výběr těch nejlacinějších letenek na internetu

Nová letecká společnost Danube wings na Slovensku. Levné letenky - vyzkoušejte pro cesty na vaší dovolenou

Regionální zajímavosti, historie jabloneckých obcí, kultura, inzerce zdarma !

Školení, normy, revizní a měřící přístroje.

Česká podpora programu WYSIWYG Web Builder.WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Součástí podpory je také diskusní fórum.