PowerDVD

PowerDVD je celosvětově uznávaný softwarový DVD přehrávač, nabízející maximální zážitek při přehrávání videa a zvuku na PC

PowerDVD 8 v8.0.2217

CLEV (CyberLink Eagle Vision), inteligentní přizpůsobení kontrastu a barev scén ve filmu, k zajištění vynikajících a bohatých detailů.CLPV (CyberLink Pano Vision), technika pro nelineární úpravu velikosti, která dokáže zobrazit 4:3 filmy na širokoúhlých obrazovkách (a opačně) s velmi malým zkreslením.Dynamic Skin Technology, můžete nejen měnit vzhled uživatelského prostředí výběrem z několika různých skinů které jsou k dispozici, ale rovněž máte možnost stáhnout jiné návrhy z webu nebo dokonce vytvořit vlastní skiny. Dual Subtitle Display, současné zobrazení dvojích titulků na obrazovce. Můžete vybrat libovolné dvě jazykové verze titulků.Tato možnost je ideální pro výuku jazyků. Advanced Playback Options, řada ovládacích prvků, které vám umožní prohlížet DVD tituly dle vašich představ. PowerDVD dokáže posun rychlostí až 32-násobku normální rychlosti přehrávání. CLMEI (Multi-Channel Environment Impression), patentovaná audio technologie vyvinutá firmou CyberLink, která vytváří vícekanálový zvuk z libovolné dvoukanálové audio stopy. Dolby Virtual Speakers (DVS), Přirozený, realistický prostorový zvuk i s použitím pouhých dvou reproduktorů.

Audio Time Stretch, speciální algoritmus pro přehrávání zvuku rychlostí 0.5x až 2x normální rychlosti, bez zkreslení výšky tónů.

24/96 LPCM Direct Output. DivX Decoder, můžete tak přehrávat vaše oblíbené DivX video soubory, bez potřeby extra kodeku. Záložky, snadno se můžete vracet k oblíbeným pasážím. Nastavitelný Video Profile a Color Cast Controls, výběr některého z předvolených video profilů (Original, Vivid, Brigit, Theater) nebo vytvoření vlastního profilu přímou úpravou jasu, kontrastu a nasycení v konfiguračním menu.

anglicky 77,8 MB trial W2000, ME, XP DOWNLOAD