Winamp

Winamp prošel za dobu, po kterou je mezi uživateli, velkým vývojem. Z pouhého přehrávače hudebních souborů se stal multimediálním přehrávačem s širokými možnostmi a schopnostmi, které mu mohou ostatní přehrávače jen závidět.

Winamp 5.541

Nejnovější verze slavného programu od společnosti Nulsoft pro přehrávání různých audio a video formátů, nejen MP3. Uživatelé ocení celou řadu skinů a dalších rozšíření (pluginů). Program Winamp umožňuje přehrávání nejrůznějších formátů a od verze 5 také přehrávání filmů a videí. Pro Winamp je charakteristické snadné ovládání, možnosti vizualizace hudby, které ještě více umocňují hudební zážitek.Funkce programu Winamp 5: O proti předchozím verzím obsahuje aktuální verze několik dalších vylepšení a nových funkcí. Některé funkce aktuální verze programu Winamp 5.35: vypalování CD přímo z přehrávače, převody CD do formátů MP3, WMA a AAC, poslech internetových rádií, sledování internetových televizí, podpora kapesních přehrávačů iPod, podpora klasických i moderních skinů, podpora Unicode názvů souborů a písní, možnosti vytváření vlastních playlistů

možnosti individuálních nastavení pro jednotlivé uživatele os Windows na jednom počítači. Tradiční součástí Winampu je grafický equalizér

Winamp 5.35 je šikovný program s jehož pomocí si přehrajete hudbu nebo film ve všech nejpoužívanějších formátech. Mezi podporované formáty patří: MIDI, MOD, MP1, MP2, MP3, AAC, M4A, Ogg Vorbis, ult, amf, m3u, okt, VLB, APL, FLAC, WAV, WMA, Chiptunes, AVI, MPEG, NVS, CDA, mtm, s3z, xm, far a další.

anglicky 8,78 MB freeware W98, W2000, ME, NT, W2003, XP, VISTA32 DOWNLOAD

Winamp - čeština 5.33

Česká lokalizace s překladem všech pluginů a moderního skinu do nejnovější verze slavného programu pro přehrávání různých audio a video formátů, nejen MP3. Obsahuje i celou řadu nejrůznějších vizualizačních pluginů, které doplňují přehrávanou hudbu.

čeština 0,77 MB freeware Nezávislé na OS DOWNLOAD

Equalizer for Winamp 1.41

Equalizer podporuje 250 pásem pro zvukovou obálku v rozsahu od -60 dB do +20 dB.

anglicky 0,1 MB freeware W9.., ME, NT, W2000, XP DOWNLOAD

MP3Surround plug-in pro Winamp

Výrobce požaduje procesor aspoň o výkonu Pentia III na 1GHz, Direct X 9.0, zvukovou kartu alespoň 5.1. Jestliže jste splnili tyto nároky a máte nainstalovaný WinAmp 2.9x nebo 5.0x (ne 3.x!) můžete nainstalovat tento plug-in. Soubor in_mp3s.dll nakopírujte do adresáře, kde patří plug-iny WinAmpu. Např. C:Program FilesWinamp5Plugins.

anglicky 0,5 MB freeware XP DOWNLOAD

Winamp TV Plugin 1.9 beta 14

Televize a rádio přes Winamp. Tento plugin vám umožní sledovat internetové rádio a televizi přímo ve vašem oblíbeném Winampu. Stanice můžete také vkládat do knihovny médií a přeskakovat mezi nimi jako mezi normálními skladbami. Další vlastnosti: Zoom, Scan kanálů, Nastavení jmen kanálům. Plugin dokáže pracovat s PCI tunery, all-in-one TV tunery, zachytávacími a VIVO kartami, externími USB/USB2 tunery a PCMCIA zařízeními.

anglicky 0,37 MB freeware W98, ME, NT, W2000, XP DOWNLOAD

DFX for Winamp 8.3

Nástavba programu Winamp. Díky tomuto doplňku k programu WinAmp dostanete z hudebních nahrávek maximum výkonu, který nabízejí. Vlastnosti: 3D Surround zvuku, Dokonalé basy, Spektrální analyzátor

a další.

anglicky 1,7 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, W2003, XP DOWNLOAD

MadTracker 2 Player

Plug-in pro Winamp s podporou formátu MT2. DLL soubor je třeba umístit do plug-in adresáře Winampu.

anglicky 0,064 MB freeware W9.., W2000, NT, ME, XP DOWNLOAD